Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Погляд І час не лікує рани…
І час не лікує рани…
Погляд
Четвер, 28 квітня 2011, 21:08      Ромни, Сумська область
26 квітня ось уже протягом чверті століття є сумною датою не лише в історії України, а й всього світу. Саме у  1986 році почався відлік часу як «до» і «після» Чорнобильської катастрофи.  

У Ромнах пройшов мітинг-реквієм з нагоди вшанування тих, хто у той тяжкий період захистив нас від руйнівної сили радіації. Міський голова Микола Калашник та голова районної ради Сергій Хоронько виступили із вітальними словами і вручили грамоти ліквідаторам. Голова громадської організації «Інваліди Чорнобиля» Олександр Бондарчук під час свого виступу констатував: «Влада забула про нас – тих, хто поклав своє здоров’я у Чорнобильській зоні». Саме цим його словам зааплодували присутні на мітингу, кому теж не байдужа доля героїчних українців. Протоієрей Іван Кавчак відслужив поминальний молебень. А після виступу десятикласника Дениса Сігокіна всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.

 

Іванна Соловей

1


Покладання квітів до меморіального знаку Чорнобиля

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення