Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Погляд Довгождане начальство
Довгождане начальство
Погляд
П'ятниця, 20 травня 2011, 08:25      Ромни, Сумська область

До того, що керівництво «запізнюється», ми вже мимоволі звикли. А от щоб чекати високих гостей цілих півтори години – ще ні. Саме стільки довелося виглядати сумських представників з нагоди творчого звіту аматорських колективів та виконавців міста.

 

У фойє будинку культури в цей час можна було оглянути представлені роботи школярів та їх викладачів усіх навчальних закладів у різних видах мистецтва: малюнки, вишивки, вироби з дерева, соломки, бісеру, тканин. Ці твори у черговий раз довели, що роменські учні вміють не лише гарно вчитися, а йі на дозвіллі чимось корисним займатися. Міський голова Микола Калашник не оминув увагою жодну експозицію, біля кожної школи зупинявся і хвалив побачене. Під час самого концерту, який нарешті все-таки почався, співочі й танцювальні таланти міста демонстрували свої здобутки. Багато колективів отримали грамоти від обласного та міського керівництва і потішили своїми виступами. Були представлені тут і не лише співаки та танцюристи, а й молодий гуморист Олександр Кирян, бандурист Олександр Триус, поетеса Олеся Ластівка.

 

Тетяна Івасин

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення