Ромны. Romny. Ромни. інфо

«Єврогості»
Погляд
П'ятниця, 20 травня 2011, 10:04      Ромни, Сумська область

Реконструкція у парку та поблизу нього йде повним ходомЦього вівторка пройшла апаратна нарада, на якій в черговий раз зайшла мова про приїзд європейської делегації, котра перевірятиме використання містом подарованої від Євросоюзу техніки ТАСІС для покращення роботи комунальної інфраструктури.

Саме через візит нашим керівникам тепер доводиться в авральному порядку приводити використання техніки до досконалого стану. Як відомо, якщо європейці не будуть задоволені тим, як Ромни користуються подарованим обладнанням, вони його заберуть. А цього наше керівництво допустити не може. Добре, що хоч завдяки приїзду іноземців експлуатування техніки стане більш оптимальним.

Є і ще один плюс жителям міста. Як і завжди перед приїздом високих гостей почали у пришвидшеному темпі ремонтувати дороги, поновлювати на ній розмітку і навіть у парку прокладають нові стежки. Також біля улюбленого місця відпочинку молоді – парапети поблизу «Оазису» -  ведеться заміна потрісканої цегли. От тільки знову центру міста «щастить» більше за околиці. Виникає питання – як гостей будуть завозити до центру міста? Адже на всіх під’їзних дорогах асфальт прийшов у плачевний стан і те, що про них скажуть іноземці, навряд чи наважаться перекласти на українську мову.

 

Іванна Соловей

 

Фото 

Реконструкція у парку та поблизу нього йде повним ходом

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення