Ромны. Romny. Ромни. інфо

На сесії
Погляд
Понеділок, 30 травня 2011, 10:01      Ромни, Сумська область

Сесія районної ради пройшла як завжди продуктивно і оперативно. Депутати поговорили про забезпечення району питною водою. Заступник голови райдержадміністрації Віталій Карнаух доповів, що із 128 населених пунктів Роменщини лише 9 забезпечені централізованим водопостачанням: Великі Бубни, Перехрестівка, Біловоди, Плавинище, Сміле, Рогинці, Довгополівка, Пустовійтівка, Миколаївка, ще 31 – має часткове водопостачання. 

Через старість більшість існуючих водопровідних та каналізаційних мереж мають аварійний стан. Великі надії покладають на реалізацію швейцарсько- українського проекту DESPRO по наданню допомоги у децентралізації водопостачання. Вже відомо, що 4 села нашого району отримають нагоду залучити іноземні інвестиції для забезпечення населених пунктів водою. На жаль, цілий ряд питань не вирішується через відсутність проектно-кошторисної документації, що фактично тотожно небажанню деяких громад вирішувати свої нагальні проблеми. Ще суттєвою перепоною для нормального водозабезпечення сільських жителів є мутність води у колодязях та високий вміст заліза у ній. Саме через це практично вся наша вода не відповідає санітарним нормам.

 

Затвердили обранці району зміни до районного бюджету, що пов’язано зі збільшенням розміру дотації вирівнювання та субвенції з державного та обласного бюджетів. Тепер доходи визначено в сумі 79188,9 тис. грн., а видатки – 78575,5 тис. грн. 77 тис. грн. виділять на утримання об’єктів спільного користування: центр реабілітації для дітей-інвалідів та Конотопська рятувально-водолазна служба, яка обслуговує Роменський район. 50 тисяч використають на виконання програми «Сільська криниця». Цього року планується 6 тисяч грн. виділити на підтримку підприємництва.

 

Поговорили на районній сесії і про оздоровлення підростаючого покоління. Наприклад, із  3150 учнів району 1840 буде оздоровлено (якщо це можна назвати таким словом) на пришкільних майданчиках. 12 школярів поїде у міський табір «Вогник», 20 – до пересувних таборів наметового типу, а іще кілька дітей побуває у «Молодій гвардії»  та «Артеку».

 

Іванна Соловей

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення