Ромны. Romny. Ромни. інфо

Діти є діти
Погляд
Понеділок, 06 червня 2011, 08:20      Ромни, Сумська область

У 2010-11 навчальних роках у Ромнах навчалася 4451 дитина (включно із вихованцями школи-інтернату). За даними відділу освіти першачків було 437, випускників – 22 учні вечірньої школи, 9 – школи-інтернату та 2 навчалося за екстернатною формою навчання при ЗОШ №3. у решті ж загальноосвітніх закладів 11 класів не було у зв’язку з переходом на 12-річну систему освіти. 

569 учнів закінчили 9 клас і тепер їм доведеться пройти державну підсумкову атестацію. Як нам розповіли у відділі освіти, 4 предмети є обов’язковими, а один обирає навчальний заклад.

На відміну від доросліших учнів, першокласники залишаються дітьми у всіх проявах чудової пори дитинства. Будемо вірити, що за час літніх канікул вони встигнуть засмагнути та набратися здоров’я, проводячи більше часу на свіжому повітрі. І саме цей вид відпочинку переважатиме над засиджуванням за комп’ютерними «стрілялками» та «бродилками», стратегіями й симуляторами.

 

Іванна Соловей

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення