Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Погляд Життя собаче… у людей
Життя собаче… у людей
Погляд
Понеділок, 27 червня 2011, 21:37      Ромни, Сумська область

У нашому місті зовсім не рідко зустрінеш зграю безпритульних собакУ нашому місті зовсім не рідко зустрінеш зграю безпритульних собак. Особливо активно вони «патрулюють» вулиці у період свого прагнення до розмноження. Знаходяться на їхнє собаче щастя «добрі люди», котрі їх підгодовують, чим лише сприяють нерегульованому зростанню кількості тварин.

Є такі зграї тварин у дворах багатьох багатоповерхових будинках, де собак жаліють за людей.

Поблизу базару у понеділок вранці розгулювала зграя песиків, яким особливо дошкуляли велосипедисти: саме на них собаки дружно гавкали, чим вселяли жах у  кожного перехожого. На жаль, зараз не проводиться жодного контролю за популяцією цих тварин, котрі, між іншим є переносниками різних хвороб. Ще одним страшним фактом про собак є повідомлення із інших міст України про смертельні сутички людей із бездомними тваринами. Чого чекати роменцям?..

 

Тетяна Єліна

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення