Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Погляд Новій стежці – бути
Новій стежці – бути
Погляд
Понеділок, 27 червня 2011, 21:40      Ромни, Сумська область

Новій стежці – бутиЯк приємно помічати зміни на краще у нашому місті! Не так давно робочі почали працювати над укладанням нової стежки у міському парку відпочинку. Але виконавши лише частину роботи, вони зупинилися.

Ми звернулися до заступника міського голови з питань міського господарства Андрія Жарого. Він пояснив, що причина затримки  у спонсорах, точніше у тому, що вони затримують обіцяне фінансування. Хоча не вони в цьому винні – просто не зовсім вдало спрацювали із тими, хто на приведення до ладу нашого парку давав суми від 200 грн. до 30 тисяч. «Підрядник не погодився продовжувати роботи без фінансування. Виконавець робіт – гадяцький підприємець Руслан Савченко, котрий запропонував найменшу ціну за укладку 1 м. кв. плитки – 45 грн. А там треба укласти близько 1000 метрів квадратних. Термін закінчення робіт – близько трьох тижнів. Заплановано, що стежку поновимо до виходу із парку біля корпусу колишнього заводу АТС», - сказав Андрій Геннадійович.

 

Іванна Соловей

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

"Крест"

Вхід на Ромни. інфоОголошення