Ромны. Romny. Ромни. інфо

Старі падають
Погляд
Понеділок, 11 липня 2011, 12:34      Ромни, Сумська область

відсутність культури насаджування дерев у Ромнах Як не прикро це визнавати, від старого дерева більше проблем, аніж користі. На жаль, через відсутність культури насаджування дерев у Ромнах, ми все частіше можемо побачити, як у різних районах міста відламуються великі гілки.

Це ще добре, якщо таке падіння не спричинило жертв. Але страшно уявити, що ми будемо спостерігати через кілька років, якщо старі дерева доведеться спиляти, а нові ніхто не поспішає масово насаджувати. У часи радянського режиму модно було закладати парки чи сквери з нагоди визначних дат. У нас же обмежуються народними гуляннями і паперовою «діяльністю»… Ще кілька років тому слабкі спроби відновити благородну традицію з озеленення траплялися. Зараз же доводиться звикати дихати вихлопними газами, а не киснем.

 

Роза Шилова

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народна творчість
Народна творчість

Вхід на Ромни. інфоОголошення