Ромны. Romny. Ромни. інфо

Розмови у залі
Погляд
Понеділок, 01 серпня 2011, 09:21      Ромни, Сумська область

Вже за давно відомим порядком щовівторка вранці керівники підрозділів виконкому збираються на апаратну нараду, де обговорюють поточну ситуацію в місті. 

Де гроші?

Цього вівторка на черговій апаратній нараді заступник міського голови з питань економіки Олександр Яковенко знову згадав про боржників із зарплати. Щоправда, 413 тисяч гривень винні людям на підприємствах-банкрутах, щодо економічно активних, то тут проблем немає. А от до злісних боржників застосовують дієві методи впливу – пишуть листи керівникам і навіть запрошують їх на різні засідання постійних комісій з цих питань. До всього цього – ще й прокуратура проводить перевірки. Словом, представники місцевої влади докладають максимум зусиль, аби люди і далі з великою надією у серці чекали на чесно зароблені кошти.

Щодо забезпечення працею, то створено 35 робочих місць для кількох категорій населення: дітей-сиріт, жінок із дітьми до 6-річного віку, осіб, які звільнилися із місць позбавлення волі, молоді спеціалісти, котрі закінчили вищі навчальні заклади, одиноким матерям.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Ярослав Панченко озвучив цифру – 214,3 тис. грн. було виплачено у липні різним категоріям населення у вигляді всіляких допомог та доплат.

 

Є проблеми, немає проблем

Олександр Орлов із санстанції розповів про випадки гострих кишкових інфекцій. Він високо оцінив якість питної води та води у річці – ні в першому, ні в другому випадку не було зафіксовано жодних відхилень від норми. Тож посадовець запевнив, що у Сулі можна плавати, не боячись підхопити якусь заразу.

Начальник КП «Ромнитеплосервіс» Володимир Бєсєда оптимістично завірив, що опалювальний період почнеться вчасно і що проблем немає. Щоправда, міський очільник Микола Калашник мав іншу думку – він відмітив відсутність ізоляції на тепломережах, через що ми і взимку можемо милуватися зеленою свіжою травою серед снігу.

Начальник управління міського господарства Михайло Кочерга розповів, що зараз основним питанням є підготовка міста до зими. Також він попросив активізуватися усі служби у питанні покосу трави. Взагалі, це є спірним заняттям, адже не всім видається логічним косити не газонну траву, а наші рідні серцю кропиву, спориш, кульбаби та лопухи. Тобто проблему можна було просто не створювати, приводячи до ладу лише газонне покриття міста. Порадував Михайло Григорович тих, хто користується послугами автобусу №6 – незабаром тут засиплять ями шлаком.

Начальник відділу освіти Зінаїда Горбик розповіла, що деякі дитячі садочки вже відновили роботу після ремонту. У середу розпочне роботу ІІІ зміна у приміському таборі «Вогник» і ті, хто бажає, ще має змогу придбати путівку, адже поки що потужності табору використовуються не на 100 %.

 

«Ходіть побільше»

Вже за традицією, наприкінці апаратної нарад мер виголосив заключне слово. Зокрема, він визнав, що не завжди недоліки спричинені недостатньою кількістю грошей. Головне – вміти передбачити проблему. Іншою перепоною на шляху до вирішення питань часто є недопрацювання керівників різних рівнів.

Микола Кирилович порадував місцеву молодь: до кінця цього місяця відновить роботу танцмайданчик у парку, за яким вже давно приліпилася назва «Клєтка». Окрім цього заплановано полагодити паркове освітлення, відновити патрулювання і запустити фонтан. Своїм же підлеглим він порадив пересуватися не лише на службових автомобілях, а й пішки. Звісно ж, так і проблеми стануть виднішими, і до простих людей так ближче, та ще й для здоров’я і профілактики різних захворювань сидячого способу життя корисно.

Далі заговорили про те, що треба передплачувати всеукраїнські та місцеві періодичні видання. Як заявила керуюча справами виконкому Олена Проценко, не все у нас добре у цьому питанні. Прикро, що в першу чергу керівництво міста стурбоване виконанням  плану по передплаті, а не тим, що брати простим роменцям грошей на ці газети немає звідки при наших невисоких зарплатах. Наприклад, «Голос України» за півріччя забере із кишень робітників 60 грн. А от корисної інформації там значно менше, ніж у місцевих виданнях, адже роменців більше цікавлять саме місцеві новини. А про події  ширшого масштабу можна і по телевізору довідатися.

 

Роза Шилова

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop65
konotop65

Вхід на Ромни. інфоОголошення