Ромны. Romny. Ромни. інфо

Даєш 200-й!
Погляд
Четвер, 11 серпня 2011, 13:50      Ромни, Сумська область

Євгеній Даниленко У нашої газети цей випуск ювілейний – 200-ий! Ми впевненими кроками йшли до цієї цифри, були у нас труднощі, непорозуміння з боку окремих читачів, подяки від прихильників, сенсаційні та ексклюзивні публікації  і багато чого іншого. 

Звісно ж, ми не збираємося зупинятися на досягнутому, будемо завойовувати ще більшу аудиторію, друкувати іще більше цікавого і корисного для задоволення потреб наших любих читачів. Ми вирішили згадати, з чого ж усе починалося. За майже 4-річну історію «Ромни сьогодні» відбулося немало змін, у тому числі і редакторських. Зараз очолює видання молода й енергійна дівчина Яніна Ткачук. А до неї на цій посаді працював також молодий та активний Євгеній Даниленко. Незважаючи на те, що він родом із Недригайлова, все одно постійно  був у курсі головних подій нашого міста й інформував про них читачів. Тому ми спілкуємося із, так би мовити, «батьком» нашого видання, з ініціативи якого все, власне, і починалося.

 

         - Женю, як виникла ідея створити газету «Ромни сьогодні»?

Колись до мене прийшов головний редактор районної газети Ігор Скрипченко і запропонував створити у Ромнах видання. Це ще взимку сталося. А перший випуск вийшов у вересні. Цьому передувало проведення домовленостей із магазинами та поштою щодо реалізації видання. Спочатку діяльності тираж становив 1200 екземплярів (зараз нас уже 2000).

 

-         З якими труднощами довелося стикатися?

На мою думку, якщо порівняти із недригайлівським ринком, у вас менше читають. Ми порахували, що у нас припадає 1 газета на кожних чотирьох мешканців, а у вас – на кожних десятьох. Виходить, що їх не цікавить життя міста і району, які б сенсації не відбувалися. Тут люди більш інертні до різних суспільних процесів. Це можна побачити і по занадто низькій явці на останніх виборах, складається враження, що роменці живуть осторонь від усього. Я не думаю, що це гарний показник. Це у старенькій Європі можна бути інертним, бо там все добре. А у Ромнах безліч проблем. Можливо, відстороненість від будь-яких проблем відображається і на добробуті мешканців міста.

 

-         На початку існування газети за нею закріпилася репутація «жовтих сторінок», багато хто ображався на тодішні публікації.

Я думаю, що «жовта» преса не є поганою. Фактично, не жовтими є лише офіційні матеріали, написані сухою публіцистичною мовою. Вся решта ЗМІ в тій чи іншій мірі є жовтими. Зрештою, народу хочеться читати не лише про позицію влади, а і про життя простих громадян. У цьому немає нічого поганого. Якщо моніторити ситуацію на загальнодержавному рівні, то найбільш рейтинговим виданням є повністю жовта газета «Факти і коментарі». У них на першій сторінці обов’язково є скандал, зрештою вона приносить непогані прибутки  і є популярною на ринку преси.

 

-         Як, на твою думку, змінилася газета за роки свого існування? Або,  можливо, нам зараз треба над чимось допрацювати?

Звісно, в кращу. Я думаю, тираж, що зростає, каже сам за себе. Особисто я додав би більше кричущих заголовків. Зараз газета стала толерантнішою, стриманою. Звісно, це моя власна думка.

 

-         На початку роботи якими були твої амбітні плани щодо газети, її зростання?

Хотілося зробити найкращу газету, найбільшу і найцікавішу. Проте, як мені здається, роменський читач ще не готовий до такого видання. На жаль, така журналістика не ціниться. Тобто зараз на ринку Ромнів більш затребувана рекламна інформація, а не журналістика по суті своїй.

 

-         Ти за освітою не журналіст. Що тебе привело у цю сферу?

Все склалося у силу обставин. Коли прийшов працювати у цей бізнес, то захопився справою і так усе закрутилося. Журналістика подобається тим, що це мені до душі, це творча професія, тут можна реалізувати свої ідейні задумки. Зараз я працюю у двох газетах: «Недригайлів сьогодні» та «Сумщина сьогодні». Хоча тепер мені цього вже мало. Є плани започаткувати телебачення. Є зацікавлені у цьому особи, які готові сприяти. Я думаю, було б цікаво створити ЗМІ у телесфері.

 

-         Які у тебе стосунки із конкурентами?

З усіма – чудові. Знайшов спільну мову і  в Ромнах, і в Недригайлові, і в Сумах. Підтримую стосунки і з всеукраїнськими колегами, зокрема, з Аллою Мазур. Щодо конкуренції, то я вважаю, що вона повинна бути суто на сторінках газети: пишіть краще, шукайте цікавіші теми за інших. А в особистих взаєминах цього не повинно бути, все одно ми колеги.

 

Тетяна Єліна

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода

Вхід на Ромни. інфоОголошення