Ромны. Romny. Ромни. інфо Новости Справка Объявления - Кінологи МНС пройшли щорічну атестацію

Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста МНС інформує Кінологи МНС пройшли щорічну атестацію
Кінологи МНС пройшли щорічну атестацію
МНС інформує
Середа, 04 травня 2011, 20:27      Ромни, Сумська область
Кінологи МНС пройшли щорічну атестацію 27-30 квітня у м.Павлоград Дніпропетровської області у рамках щорічної атестації кінологічних розрахунків МНС відбулися Національні кваліфікаційні змагання за міжнародною системою іспитів рятувальних собак.

42 кінологи – рятувальники з Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля (м.Черкаси), аварійно-рятувальних загонів спеціального призначення ГУ МНС в АР Крим, Управлінь МНС у Вінницькій, Закарпатській та Кіровоградській областях, Державного підприємства «Мобільний рятувальний центр МНС України (м.Київ), 2-го, 3-го та 4-го Спеціальних регіональних центрів швидкого реагування протягом кількох днів проходили випробовування за різними напрямками своєї професійної діяльності: пошук людини під завалами, пошук людей у природному середовищі, слідова робота. Перевірялись також слухняність та спритність чотирилапих вихованців. Суддівство здійснювала міжнародна колегія з Німеччини та України – Детлеф К’юн (суддя FCI, IRO), Олександр Трубчанінов (суддя FCI) та Ігор Заповітряний (суддя FCI). Головними критеріями при оцінці учасників були: ступінь слухняності собак та виконання ними команд, їх навченість по пошуку зниклих та потрапивших під уламки зруйнованих будівель.

«Кінологи Міністерства надзвичайних ситуацій України у черговий раз продемонстрували своїм іменитим клегам з IRO (Міжнародної організації рятувальних собак) власну фаховість, а також готовність у складі збірної України взяти участь у Чемпіонатах світу серед рятувальних собак, які відбудуться у 2011 році - в Бельгії, а в 2012 році – у нас, в Україні, на базі 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування - зазначив начальник 2 СРЦШР МНС Сергій Біляєв. - Офіційне представництво в IRO, членом якої нещодавно став наш центр, сприятиме зростанню міжнародного авторитету МНС України, дозволить кінологічним розрахункам Міністерства брати участь в  рятувальних операціях за межами України, надасть право голосу при визначенні світових перспектив і напрямків розвитку рятувальної кінології, можливості щодо проведення під егідою IRO міжнародних змагань і заходів».

 

Кінологи МНС пройшли щорічну атестацію

Кінологи МНС пройшли щорічну атестацію

2-й Спеццентр МНС

 

Валерій Шокутько,

помічник начальника 2 СРЦШР МНС із питань взаємодії

зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop18
konotop18

Вхід на Ромни. інфо