Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста МНС інформує У Ромнах тренуються кінологи з Казахстану
У Ромнах тренуються кінологи з Казахстану
МНС інформує
Вівторок, 24 травня 2011, 08:22      Ромни, Сумська область

комплексні тренування з німецькими вівчарками  3 кінологічних розрахунки з далекої республіки Казахстан прибули до нашого мальовничого міста з тим, щоб провести на базі 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС комплексні тренування з німецькими вівчарками по пошуку людини під завалами, пошуку людей у природному середовищі, слідовій роботі та слухняності й спритності.

Дещо раніше з подібною місією до Ромна приїздили росіяни, на черзі фахівці з Єгипту. Що ж примушує людей іноді за декілька тисяч кілометрів приїздити в Україну?

«Саме в Ромнах кілька років тому вперше у системі МНС ми створили Кінологічний центр, який на сьогоднішній день являється одним з провідних учбових закладів в галузі кінології на теренах СНД, - зазначив очільник 2 СРЦШР Сергій Біляєв. – По-перше, створена солідна матеріальна база, по-друге, ведеться професійна учбово-методична  та племінна робота, і головний наш капітал – це люди, завдяки зусиллям та ентузіазму яких ми плануємо провести у нас, на Сумщині, у 2012 році разом з Міжнародною організацією рятувальних собак IRO (Internationale Rettungshunde Organisation) Чемпіонат світу пошуково-рятувальних собак за участю представників близько 40 країн світу».

 

Валерій Шокутько,

речник 2 СРЦШР МНС  

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел

Вхід на Ромни. інфоОголошення