Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста МНС інформує На Полтавщині знешкоджена мінометна міна прямо на місці знахідки – у водоймі
На Полтавщині знешкоджена мінометна міна прямо на місці знахідки – у водоймі
МНС інформує
Вівторок, 09 серпня 2011, 07:53      Ромни, Сумська область

водолази дислокованого у місті Ромни МНС знешкодили мінометну мінуДнями водолази дислокованого у місті Ромни Сумської області 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС та піротехніки Полтавського управління МНС знешкодили мінометну міну калібру 82 мм часів Великої Вітчизняної війни, знайдену у місті Комсомольськ Полтавської області на глибині близько 4 метрів ріки Дніпро.

 Після виявлення водолазами міни та її детального обстеження було прийняте рішення про знищення небезпечної знахідки прямо на місці, так як транспортуванню вибухонебезпечний предмет не підлягав. Фахівці МНС діяли чітко і злагоджено – очепили водойму у радіусі 500 метрів, водолази заклали на дно ріки вибухівку, а піротехніки знищили «смертельну загрозу» шляхом підриву.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop45
konotop45

Вхід на Ромни. інфоОголошення