Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста МНС інформує Під девізом «крилатої піхоти»
Під девізом «крилатої піхоти»
МНС інформує
Четвер, 25 серпня 2011, 21:17      Ромни, Сумська область

 Сергій Біляєв 28 серпня 2011 р. виповнюється 50 років від дня народження–  полковника служби ЦЗ, начальника 2 Спеціального регіонального центру швидкого  реагування МНС України, депутата міської ради.

Народився ювіляр у сім’ї  українських робітників у селищі Ярославське на далеких казахських степах. Непросте дитинство Сергія Васильовича залишило величезний відбиток у житті тодішнього юнака, адже, залишившись без опіки батька, усю відповідальність за родину хлопець узяв на себе. Одразу після закінчення школи в Погожій Криниці на Сумщині Сергій Васильович розпочав свою трудову діяльність трактористом, проте вже тоді завзятого юнака не полишали мрії стати військовим. У 1979 році, він був призваний Роменським районним військовим комісаріатом на строкову службу. Із цього часу й починається інше, нове життя Сергія Біляєва – життя в погонах.

Складна й сувора служба в повітрянодесантних військах добре загартувала й без того вольовий і сильний характер Сергія Васильовича, навчила його швидко, критично мислити і приймати відповідні рішення, розуміти та співчувати, виховала надзвичайно глибокий дух патріотизму та готовність діяти й допомагати будь-якої хвилини, а ще – величезне почуття відповідальності за власні дії та підпорядкований особовий склад.

Одним із найважливіших і переломних моментів у житті Сергія Васильовича став 1996 рік, коли він був призначений на посаду командира окремого аварійно-рятувального батальйону. Однак треба наголосити, що на цей час уже існував наказ про розформування цієї військової частини, тому на плечі нового начальника лягла величезна відповідальність – урятувати частину від неминучого закриття та зберегти робочі місця за особовим складом. Керівник вимагав від підлеглих залізної дисципліни, чіткого виконання наказів, витримки й відповідальності – це і стало запорукою успіху.

Життєвим девізом Сергія Біляєва є знаменита фраза: «Якщо не ми, то хто?», котру начальник любить щоразу нагадувати своїм колегам по службі, аби підняти бойовий дух. Завдяки організованості та наполегливості, плідній співпраці з керівними органами  Міністерства підрозділ став  одним з кращих в системі МНС.

На сьогодні – це спеццентр швидкого реагування, що виконує практично весь спектр аврійно-рятувальних робіт. До його складу входять підрозділи різного роду діяльності: аварійно-рятувальний загін, частина з радіаційного, хімічного та біологічного захисту, частина забезпечення, навчальна кінологічна група, група піротехнічних робіт та група водолазно-рятувальних робіт. Усі рятувальники пройшли спеціальну підготовку з проведення аварійно-рятувальних робіт. Центр має на озброєнні достатню кількість спеціальної техніки, обладнання й спорядження. Це дає змогу реагувати на виклики стихії чи техногенний фактор найефективніше й за мінімальний проміжок часу. На рахунку центру безліч операцій з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, як регіонального, так і загальнодержавного рівнів.   Оновлення матеріальної бази центру, сприяння поширенню культури й просвіти, доброзичлива атмосфера в колективі послугували широкому визнанню лідерського таланту начальника 2-го СРЦШР ОРС ЦЗ України Сергія Біляєва як серед співробітників спеццентру, так і далеко за його межами.

Сергій Васильович особистість неординарна, цілеспрямована, закохана у свою справу. Він завжди там, де вирує життя, де найважче, де потрібні принциповість, вимогливість, уміння виявити ініціативу. Сергій Біляєв небайдужий до життя рідного міста й саме тому громада обрала його депутатом міської ради.

Багато довелося пережити ювілярові, та у всі складні моменти поряд із Сергієм Васильовичем завжди була його вірна супутниця, надійний друг і щиро кохана дружина Ірина Андріївна, яка попри доволі небезпечну й сповнену ризиків роботу чоловіка зуміла створити й підтримувати родинне вогнище, наповнюючи його теплом, увагою, турботою й любов’ю. Разом це щасливе сімейне подружжя виховало двох синів, які також пішли батьковими стежками і обрали для себе нелегкий шлях служжіння Батьківщині.

Сергій Васильович – дбайливий чоловік і прекрасний тато, а віднедавна й щасливий дідусь. Тож у день ювілею щиро бажаємо Сергієві Васильовичу міцного здоров`я та життєвих сил, великого сімейного й особистого щастя, достатку й благополуччя, радісних подій і звершень, удачі й оптимізму, бадьорості духу, незгасного завзяття й довгих років життя!

 

2-й Спеццентр МНС

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел

Вхід на Ромни. інфоОголошення