Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста МНС інформує Рятувальники МНС України відпрацювали взаємодію зі своїми колегами з інших країн на міжнародних польових навчаннях «ЄС КАРПАТЕКС 2011»
Рятувальники МНС України відпрацювали взаємодію зі своїми колегами з інших країн на міжнародних польових навчаннях «ЄС КАРПАТЕКС 2011»
МНС інформує
Середа, 21 вересня 2011, 14:25      Ромни, Сумська область

  з 12 по 16 вересня 2011 року у м. Тарнобжег та м. Жешуві (Республіка Польща) у рамках співробітництва України з Європейським Союзом у сфері цивільного захисту пройшли міжнародні польові навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій “ЄС КАРПАТЕКС 2011”. 

Захід був організований Державною Пожежною Службою республіки Польща за підтримки Європейського Союзу. У навчаннях взяли участь рятувальні команди та представники національних органів влади, що відповідають за питання реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків з Чеської Республіки, Угорської Республіки, Словацької Республіки, Республіки Польші та України. Крім цього, були задіяні представники міжнародних організацій та незалежні спостерігачі.

       Відповідно до сценарію навчань, події розгорталися на 5 навчальних точках, на яких виникли різні за характером та масштабами надзвичайні ситуації, а саме: аварія пасажирського потягу з вболівальниками та потягу, що перевозить хімічні речовини, лісова пожежа, затоплення населеного пункту внаслідок аварії на водосховищі, два епізоди на підприємстві хімічної промисловості, пов’язані з вибухом та виливом небезпечної хімічної речовини. Від України у навчаннях взяли участь 19 осіб та 4 одиниці техніки з ДП МРЦ та 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України (м. Ромни).

        За декілька днів інтернаціональні рятувальні команди відпрацювали процедуру взаємодії у ході реагування на РХБ загрози під час проведення масштабних спортивних заходів з масовим перебуванням людей, зокрема Чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

 

2-й Спеццентр МНС

 

Валерій Шокутько,

помічник начальника 2 СРЦШР з питань

 взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

10
10

Вхід на Ромни. інфоОголошення