Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста МНС інформує Водолази 2-го Спеццентру МНС різали під водою
Водолази 2-го Спеццентру МНС різали під водою
МНС інформує
Четвер, 22 вересня 2011, 08:35      Ромни, Сумська область
 Водолази 2-го Спеццентру МНС різали під водою

Підводно-технічні роботи на річці Сейм у Бахмацькому районі Чернігівської області провели рятувальники-водолази 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування, що дислокується у місті Ромни Сумської області.

Вони демонтували аварійні понтони, що належать Батуринському Миколо-Крупицькому монастирю (за його заявкою). При цьому бійці 2 СРЦШР застосували принципово новий вид різки матеріалів з металу під водою - екзотермічний спосіб, оснований на хімічній реакції електрода із запропонованим матеріалом, що досягається завдяки високій температурі на кінці електрода (не менше 5500 градусів). Крім металу, роменці успішно ріжуть та зварюють під водою матеріали з бетону, композиту, дерева. Для оволодіння даним методом фахівці 2 СРЦШР пройшли навчання у інституті зварювання імені Патона, де отримали кваліфікацію «водолаз-зварювальник» та «водолаз-різник». Крім цього, роменські водолази мають ліцензію на підводне зварювання та різання металів при будівництві гідротехнічних споруд, ремонті суден та підводної частини металевих конструкцій портових, нафтопромислових та інших споруд.

 

 

 

2-й Спеццентр МНС

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння

Вхід на Ромни. інфоОголошення