Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста МНС інформує Сумська область: врятовано людину, що провела 2 доби у колодязі
Сумська область: врятовано людину, що провела 2 доби у колодязі
МНС інформує
Понеділок, 14 листопада 2011, 22:15      Ромни, Сумська область

Сумська область: врятовано людину, що провела 2 доби у колодязі13 листопада на пульт оперативного чергового 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України надійшло повідомлення від мешканця с.Левченки Роменського району Сумської області про те, що на одному із місцевих дворищ у покинутому колодці знаходиться людина.

На вказане місце виїхало чергове рятувальне відділення під керівництвом старшого лейтенанта служби цивільного захисту Романа Щербини. За допомогою спеціального альпіністського спорядження рятувальники спустилися в колодязь і дістали постраждалого, який з останніх сил тримався на руках над крижаною водою. Швидка медична допомога констатувала у чоловіка сильне переохолодження і доставила його до районної лікарні.

Вияснилося, що місцевий мешканець, громадянин Л., 1956 року народження, 11.11.2011 у сутінках повертався додому через закинуте подвір я, де давно ніхто не проживає. На біду, на шляху йому трапився колодязь (без верхніх бетонних кілець), на 18-тиметрову глибину якого і впав бідолага. Дві доби мешканець Левченків боровся за життя, намагаючись вибратися на поверхню. Дві доби розшукували його рідні, аж поки нарешті не знайшли, після чого звернулися за допомогою до МНС.

 

2-й Спеццентр МНС

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

33
33

Вхід на Ромни. інфоОголошення