Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста МНС інформує На Сумщині з рейок зійшов вантажний потяг
На Сумщині з рейок зійшов вантажний потяг
МНС інформує
Понеділок, 30 січня 2012, 14:27      Ромни, Сумська область

him  28 січня о 18.55 на перегоні Скрягівка-Боромля (Південна залізниця) відбувся схід з рейок локомотива і 27 вагонів вантажного потягу, в яких транспортувалися будівельні матеріали, дизпаливо, продовольчі товари і фталевий ангідрид, що використовується у виробництві пластмас і лаків. При цьому було пошкоджено 400 метрів залізничної колії. Всього потяг складався з 43 вагонів. Жертв і постраждалих не зафіксовано. 

На місці події відразу було створено оперативний штаб з ліквідації наслідків аварії. Рух залізничного транспорту організовано за резервною схемою через станції Бахмач (Чернігівська область) і Ромодан (Полтавська область).

Фахівці 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС (м.Ромни Сумської обл.) разом зі своїми колегами з інших регіонів розгорнули на місці події 4 пункти обігріву та розпочали проведення робіт по перевантажуванню та перезатарюванню 60 тонн фталевого ангідриду. Працювали у костюмах індивідуального захисту.

Всього до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від Укрзалізниці, МНС, Міноборони, МВС залучено 432 людини, 30 одиниць техніки, 3 відновних і 1 пожежний поїзд.

DSCwedf

 

DSC_5dfgh

 

DSCsdfghjkl

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення