Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста МНС інформує Рятувальники Сумщини готуються до весняного льодоходу
Рятувальники Сумщини готуються до весняного льодоходу
МНС інформує
Понеділок, 05 березня 2012, 21:40      Ромни, Сумська область

Рятувальники Сумщини готуються до весняного льодоходу28-29 лютого у 2-му Спеціальному регіональному центрі швидкого реагування МНС України (м.Ромни Сумської обл.) були проведені заняття з особовим складом, основною темою яких став пошук та рятування людей під час весняних повеней.

Для виконання завдань з безпечного пропуску льодоходу, весняної повені і паводків у 2 СРЦШР МНС України утримуються у постійній готовності до застосування плавзасоби, інженерна та автомобільна техніка, насосне обладнання, автономні джерела електроживлення. Підготовлені до розгортання та роботи у складних погодних умовах пересувні пункти управління, пункти життєзабезпечення та обігріву. Також уточнені маршрути висування до об'єктів та створено необхідний запас вибухівки і засобів підриву для проведення робіт щодо захисту гідротехнічних  споруд від льодових заторів.

До проведення робіт з підриву льодового покрову підготовлені піротехнічна та водолазні групи Центру.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

32
32

Вхід на Ромни. інфоОголошення