Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста МНС інформує Роменські танцюристи – кращі
Роменські танцюристи – кращі
МНС інформує
Понеділок, 02 квітня 2012, 20:46      Ромни, Сумська область
Роменські танцюристи – кращі1 квітня 2012 року у древньому Чернігові відбувся відкритий всеукраїнський конкурс-фестиваль хореографічних колективів, у якому взяв участь гурт "Smile dance" 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України під керівництвом працівника Центру Анастасії Мельник.  

Фестиваль проходив у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка. Його основною метою стало залучення хореографічних колективів з усієї України, розкриття їх творчого потенціалу.

Справжній феєрверк талантів продемонстрували всі учасники Фестивалю з різних куточків нашої країни. Авторитетне журі визначило і переможців святкового дійства. Серед них - Роменський колектив "Smile dance", який з композицією "Dont stop" у стилі сучасної хореографії (мала форма) зайняв І місце у віковій категорії юніори (12-15 років).

Начальник 2 СРЦШР МНС Сергій Біляєв привітав керівника хореографічного колективу Центру - механіка-радіотелеграфіста вузла зв’язку сержанта служби цивільного захисту Анастасію Мельник та подякував за пропаганду сучасної прогресивної культури і здорового способу життя, духовних цінностей для дітей та молоді.

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення