Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста МНС інформує Піротехніки 2-го Центру продовжують очищати Сумську область від боєприпасів
Піротехніки 2-го Центру продовжують очищати Сумську область від боєприпасів
МНС інформує
Четвер, 05 квітня 2012, 20:18      Ромни, Сумська область
Піротехніки 2-го Центру продовжують очищати Сумську область від боєприпасів2 квітня 2 піротехнічні обслуги 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС виїхали для виконання заявок по знешкодженню вибухонебезпечних предметів на території Сумської області. Того ж дня у смт Середино-Буда за 200м від житлового будинку та за 300м від державного кордону з Російською федерацією були вилучені 2 артилерійські снаряди часів Великої Вітчизняної війни калібру 152мм та 76 мм, а також у смт Краснопілля на відстані 20 метрів від залізничної колії був вилучений 152 мм артснаряд часів Великої Вітчизняної війни.  

3 квітня у с.Черневе Глухівського району був вилучений 76 мм артснаряд часів війни на території тракторної бригади та у с.Залізняк Сумського району була вилучена 82мм мінометна міна часів Великої Вітчизняної війни. Всі небезпечні знахідки були вивезені за межі населених пунктів та знищені у спеціально відведених місцях шляхом підриву.

«Можна тільки уявити, якій небезпеці піддають своє життя піротехніки кожного разу для того, щоб  убезпечити життя інших людей, - зазначив очільник 2 СРЦШР МНС Сергій Біляєв. – А громадянам у черговий раз хочу нагадати, що при виявленні підозрілих предметів, схожих на вибухонебезпечні, ні в якому разі не можна брати їх в руки та переміщати якимось чином. Натомість необхідно обгородити і позначити місце виявлення, повідомити про знахідку у військкомат, в міліцію чи до Народної служби порятунку за номером «101». Небезпечна знахідка в обов'язковому порядку буде знешкоджена і знищена фахівцями».

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення