Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Погляд Довгождане начальство
Довгождане начальство
Погляд
П'ятниця, 20 травня 2011, 08:25      Ромни, Сумська область

До того, що керівництво «запізнюється», ми вже мимоволі звикли. А от щоб чекати високих гостей цілих півтори години – ще ні. Саме стільки довелося виглядати сумських представників з нагоди творчого звіту аматорських колективів та виконавців міста.

 

У фойє будинку культури в цей час можна було оглянути представлені роботи школярів та їх викладачів усіх навчальних закладів у різних видах мистецтва: малюнки, вишивки, вироби з дерева, соломки, бісеру, тканин. Ці твори у черговий раз довели, що роменські учні вміють не лише гарно вчитися, а йі на дозвіллі чимось корисним займатися. Міський голова Микола Калашник не оминув увагою жодну експозицію, біля кожної школи зупинявся і хвалив побачене. Під час самого концерту, який нарешті все-таки почався, співочі й танцювальні таланти міста демонстрували свої здобутки. Багато колективів отримали грамоти від обласного та міського керівництва і потішили своїми виступами. Були представлені тут і не лише співаки та танцюристи, а й молодий гуморист Олександр Кирян, бандурист Олександр Триус, поетеса Олеся Ластівка.

 

Тетяна Івасин

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Вхід на Ромни. інфоОголошення