Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Погляд Імпровізована чи справжня?
Імпровізована чи справжня?
Погляд
Понеділок, 25 липня 2011, 09:58      Ромни, Сумська область

Поблизу магазину «Маяк» з’явилася ось така стоянка для автомобілівПоблизу магазину «Маяк» з’явилася ось така стоянка для автомобілів. Поки що тут немає жодних відповідних знаків, але те, що машини тепер стоять поблизу заїзду у подвір’я, нічого, окрім поганого огляду для водіїв, не принесе.

Наступним прикрим наслідком може стати аварійна ситуація. Як відомо, згідно правил дорожнього руху, зупинка і стоянка забороняються на відстані ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду ( п. 15.9 і 15.10). Чому ж це порушення лишається непоміченим працівниками державтоінспекції та міською владою? Якщо ж тут планується обладнання іншого об’єкту, а не стоянки для машин, чому власники території на обладнують його заборонними знаками?

 

Роза Шилова

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Вхід на Ромни. інфоОголошення