Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Погляд Кожна 5 зефіринка – наша!
Кожна 5 зефіринка – наша!
Погляд
Середа, 26 жовтня 2011, 21:16      Ромни, Сумська область

Тішить, що у Ромнах діє одне із найбільших підприємств харчової промисловості, котре відомо не лише на Сумщині, а й далеко за межами області та України. Завдяки нарощеним темпам виробництва кожна 5 зефіринка в Україні виготовляється саме в Ромнах.

16 жовтня харчовики відзначили своє професійне свято, а в передсвяткову п’ятницю урочистості пройшли у міському будинку культури.

З нагоди урочистостей грамоти та грошові винагороди отримали найкращі працівники Роменського заводу продтоварів, а також очільник ТОВ – Олександр Саєнко. Представники міського та районного керівництва Микола Калашник та Віктор Сєрік черговий раз згадали численні заслуги депутата обласної ради, мецената і благодійника. Від імені міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка була зачитана подяка всім працівникам заводу за їх важливу, відповідальну роботу.

Концерт за участі артистів Сумьскої обласної філармонії був вдалим доповненням святкування, також хореографічні номери виконав колектив заводу продтоварів «Модерн».

 

Іванна Соловей

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Вхід на Ромни. інфоОголошення