Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини І путівки, і подарунки
І путівки, і подарунки
Вісті Роменщини
Вівторок, 08 грудня 2009, 08:37      Ромни, Сумська область

Роменська міжрайонна виконавча дирекція Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати  працездатності об'єднує 2366 страхувальників міста і району. Станом на 1 жовтня кількість застрахованих осіб, які працюють на підприємствах,  в установах та організаціях, становить понад 17422 осіб.

 

Доходна частина бюджету виконана на 94,1% запланованого показника. Основним джерелом його наповнення є страхові внески, які склали 4535,8 тис. грн. Відрахування від спрощеної системи оподаткування, а саме: від сплати єдиного податку, становили 490,1 тис. грн. Також протягом 9 місяців отримано надходжень від часткової сплати за путівки, надані застрахованим особам та членам їхніх сімей, у сумі 204,3 тис. грн., інших надходжень, до яких входять суми пені, штрафів, не прийнятих до заліку витрат, проведених з порушенням чинного законодавства - 46,8 тис. грн. Проведено 358 перевірок страхувальників.

 

За 9 місяців застраховані особи отримали матеріальне забезпечення за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням на суму 3234,6 тис. грн. Із них через тимчасову втрату працездатності виплачено 2246,7 тис. грн., вагітність та пологи - 920,8 тис. грн., на поховання - 67,2 тис. грн.

 

Також у цей період за рахунок коштів Фонду застрахованими особами використано 248 санаторно-курортних путівок, із них 32 дорослого з дитиною. На ці цілі використано 1092,4 тис. грн. Влітку 2009 року в дитячих оздоровчих таборах відпочило 350 дітей на суму 238,7 тис. грн. Здоров'я люди поліпшували на курортах Трускавця, Моршина, Миргорода, Південного берега Криму.

 

Попереду на школярів чекають зимові канікули. Відпочиватимуть вони в оздоровчому закладі "Зоряний" ВАТ "Сумихімпром" та дитячому закладі "Ровесник". Вартість путівки складатиме 1700-1900 грн.

 

Нинішній рік не буде винятком стосовно дитячих новорічних подарунків. Їх одержать діти віком до 14 років. Кожен подарунок, що складається з кондитерських виробів, коштуватиме близько 18 гривень.

 

Сергій ГАЛЬЧЕНКО, 

директор Роменської міжрайонної

виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування

з тимчасової втрати працездатності.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення