Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Золотий подих осені
Золотий подих осені
Вісті Роменщини
Вівторок, 08 грудня 2009, 08:43      Ромни, Сумська область

З 15 серпня по 15 листопада Сумським регіональним управлінням ВАТ "Ощадбанк" проводилася акція для вкладників "Відчуй золотий подих осені". Учасником розіграшу золотих злитків вагою 1 грам ставав кожен, хто в період акції відкрив строковий депозитний вклад у відділеннях та філіях "Ощадбанку" в області на суму не менше 5 тис. грн. чи 500 доларів США або євро.

 

У Роменському відділенні № 147 ВАТ "Ощадбанк" два золотих злитки розіграли серед 362 вкладників. Фортуна посміхнулася роменцю, котрий відкрив рахунок у центральній філії, та жителю Перекопівки.

 

Варто зазначити, що розі­граш золотих злитків серед вклад­ників "Ощадбанку" відбувається не вперше. І, як наголосив голова журі, заступник керуючого відділенням Олександр Пузань, різноманітні акції відбуватимуться й надалі.

 

Петро КАРАБУТ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

14
14

Вхід на Ромни. інфоОголошення