Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Якби не ті скриньки…
Якби не ті скриньки…
Вісті Роменщини
П'ятниця, 11 грудня 2009, 08:28      Ромни, Сумська область

"Якби не тії тиночки та не перелази, ходив би я до дівчини…" Саме ці слова з відомої української пісні спали мені на думку, коли зателефонувала роменка Ольга Трістан. Мова йшла теж про перепони. Але не ті, що в пісні, хоча й вони ставали на заваді коханим. А в даному випадку йдеться про передплатників, залюблених у періодику. Передплатити її вони прагнуть, але побоюються, що газети чи журнали будуть викрадені з розкурочених поштових скриньок. Їх іноді нічні пивопійці використовують як сейфи - схованку в центрі міста біля ЗАГСу. Ранкової пори так звані "санітари" чи бомжі вибирають з кожної скриньки по декілька пустих пляшок. У даному випадку більше негативу, аніж навпаки.

 

В інших "точках" дислокації поштових скриньок ще гірше. Жодної цілої. Про культуру поведінки підлітків, які здебільшого й скручують все, що потрапить під руку, говорити не варто. Для того треба ще "созідати" років 300, щоб змінилася генна інженерія, а ось про роботу міської влади, дільничних інспекторів та й міліції взагалі слід би погомоніти та вжити рішучих і конкретних заходів. Де ви бачили в Європі, щоб нищили поштові скриньки? У нашому древньому Ромні люди вагаються передплачувати періодичні видання. Невже не можна навести порядок у даному питанні? Можна. Але, як кажуть, Іван киває на Петра, Петро на Івана. Зрозумійте, що запльованим шляхом у ворота європейської цивілізації не потрапимо ніколи.

 

Олеся ЖУК.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop30
konotop30

Вхід на Ромни. інфоОголошення