Ромны. Romny. Ромни. інфо

Тиждень права
Вісті Роменщини
П'ятниця, 11 грудня 2009, 08:34      Ромни, Сумська область

Статистика свідчить, що з року в рік серед юного покоління посилюється криміногенна напруга. На 10 тисяч неповнолітніх в середньому припадає 129 правопорушень і злочинів: злісні хуліганства, бійки, грабежі, розбої, крадіж­ки, вбивства...

 

Такими даними співробітники кримінальної міліції у справах неповнолітніх застерегли юне покоління роменців під час тижня правових знань. На зустрічах з учнями в школах, бібліотеках правоохоронці приділили особливу увагу як правам, так і відповідальності громадян держави. Це допомагає потенційним правопорушникам усвідомити власні помилки, а законослухняним громадянам - захиститися від злочинних дій будь то шахрайство чи розбійний напад.

 

Вже помітні й результати таких щорічних заходів. Принаймні наріжні питання правової тематики можуть розкрити навіть молодші школярі.

 

Микола СОТ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

026
026

Вхід на Ромни. інфоОголошення