Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини У кожній хаті "Вісті…"
У кожній хаті "Вісті…"
Вісті Роменщини
П'ятниця, 11 грудня 2009, 08:46      Ромни, Сумська область

Надія Пилипівна Мірошниченко - невгамовний активіст у всіх справах села Житне. Незважаючи на свої 83 роки, прудка, метушлива, нерідко пішки до міста прямує. Завітала цими днями й до редакції газети "Вісті Роменщини" і багато різноманітної інформації принесла. Перш за все нас зацікавила передплатна кампанія.

 

- У нас цей процес відрегульований, - розповідає ветеран. - Що не хата, то й "Вісті Роменщини". Передплатою міськрайонки я опікуюсь особисто. А наші мешканці полюбляють ще й "Робітничу газету", "Київський вісник". на­віть учора віднесла на пошту понад 100 гривень за передплачені видання. Та й дівчата поштарі у нас чудові. Завідуюча відділенням Віта Барабаш і листоноші Любов Гергель та Наталія Савельєва старанно й безамбіційно обслуговують місцеве населення. За що їм люди вдячні.

 

Іван ТИХИЙ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop56
konotop56

Вхід на Ромни. інфоОголошення