Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Козак – душа щира
Козак – душа щира
Вісті Роменщини
П'ятниця, 11 грудня 2009, 15:06      Ромни, Сумська область

Перед нами збірка віршів Миколи Черниша "Вітання". У цій назві відчуваються доброта, щирість, людяність. Саме про це й пише автор у своїх творах. Але поезія - це  не основне заняття Миколи Антоновича. За фахом він учений агроном, можна сказати, все трудове життя віддав цій по-своєму романтичній професії.

 

А народився він і вперше протупотів босими ногами по шовковистій росі в с. Потічки на Недригайлівщині. У школу пішов з бажанням, мав добрі успіхи у навчанні та не менші - в спорті. Грав у футбол, волейбол. Але найвищої майстерності досягнув у велоспорті. Звичайний сільсь­кий хлопець був чемпіоном області, захищав честь Сум­щи­ни на республіканських зма­ганнях.

 

- У мені й понині живе той спортивний дух, - говорить Микола Антонович. - Велогонщик чимось нагадує верш­ника, українського козака. Мчить проти вітру і серце від захвату калатає. Мої предки з давньої козацької родини, як і в земляка, Президента України Віктора Ющенка. Склалося так, що доводилося зустрічатися, розмовляти з главою держави. Переконався, що він сповнений любові до рідної землі, свято береже традиції свого роду, вивищується духовністю, порядністю. І ще одне хобі зближує з Президентом. Це - любов до бджіл. Спілкування із цими золотокрилими комахами справді очищає душу і робить людину доброю.

 

Літа летять швидко, як буйногриві коні. Незчувся і Микола Антонович, як засвітилася на його життєвому календарі "кругла" дата - 70 літ. Дехто б засумував. Але тільки не М.А. Черниш. Він і понині перебуває в епіцентрі громадського життя. У Роменському районовому товаристві Українського козацтва Микола Черниш - курінний. Щось у нього є від справж­нього козака-характерника, який вміє обвести навколо пальця і підступну старість, і небажані вибрики долі, щоб разом з молодими слугувати людям.

 

У день ювілею всім козацьким товариством вітаємо дорогого побратима зі святом, зичимо йому багато літ бути при здоров'ї, теплих стосунків у колі рідних, друзів, повсякчас радіти життю.

 

Георгій ЗАВГОРОДНІЙ,

отаман Роменського районового товариства

Українського козацтва, генерал-осавул.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення