Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Чи про таке щастя мріяли українці
Чи про таке щастя мріяли українці
Вісті Роменщини
П'ятниця, 11 грудня 2009, 15:08      Ромни, Сумська область

Тривалий час я працювала у міському відділі освіти завідуючою методичним кабінетом. Немало довелося пережити, побачити, почути обіцянок і відчути на собі їх невиконання. Однак ніколи не було такого відчаю, безнадії і зневіри, як нині.

 

Нерідко в думках повертаюся у 2004-й, коли на Майдані нам обіцяли заможне і щасливе буття, і постає питання: "Чи про таке щастя ми мріяли?" Знецінення національної валюти, зупинка заводів, закриття фабрик, масове безробіття, криміналізація суспільства, всеохоплююча корупція, продаж­ність правоохоронних органів, загальна аморальність, безвідповідальність, духовне виродження - це все наше сьогодення. Ми так і не дочекались обіцяної від Юлі тисячі, безробітні, що стоять на обліку у центрі зайнятості населення, втратили тримісячну допомогу, бюджетникам заморожена зарплата. Будівництво, банки, гривня - у нас постійно щось руйнується, а депутати вже полюють на людей, почуваючись справжніми господарями життя.

 

Соромно, що сьогодні з Україною як великою слов’янською державою вже не рахуються ні в Європі, ні в світі. Ті, хто за кордоном щиро радів "помаранчевій демократії", тепер також у смутку і розчаруванні.

 

І, як виправдання, на весь голос з телеекранів заяви "помаранчевих" про те, що їм хтось заважає працювати - то Росія, то Америка, то коаліція, то опозиція, то нафтові компанії. Однак нам від того не легше.

 

І вкотре постає питання: "Кого ж ми обрали? Де обіцяна Європа, де 1 мільйон робочих місць, де боєздатна україн­ська армія, чи безпечно жити в Україні, чи влада, як обіцяли, працює для людей?

 

Отже, мої дорогі співвітчизники! Обираючи, варто думати, адже наше власне життя надто коротке для "експериментів". Ми повинні використати свій шанс і об'єднатися навколо найгуманнішої національної ідеї: "Україна для людей!".

 

Я сподіваюсь на Віктора Януковича. Це сильна людина, він дотримується слова, він уміє працювати, він об'єднає Україну!

 

Лідія Міницька, 

пенсіонерка.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода