Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Школярі поспілкувалися з мером
Школярі поспілкувалися з мером
Вісті Роменщини
П'ятниця, 11 грудня 2009, 15:14      Ромни, Сумська область

Вже традиційними стали зустрічі міського голови П.І. Помарана з учнями ЗОШ № 7. Питань для відвертої розмови з представником влади нині досить. Нещодавно завершилося обговорення проекту закону про внесення змін до Конституції України, запропонованого Президентом України Віктором Ющенком.

 

У своєму виступі Павло Іванович зупинився на проблемах сьогодення Ромен, охарактеризував роботу депутатського корпусу міської ради. Він наголосив, що зараз у молоді більше можливостей для самореалізації, а такі зустрічі мають допомогти уникнути помилок старших.

 

Запитання учнів вилилися у велику розмову. Школярі обговорили з міським головою перспективи активної позиції молоді в суспільстві. Одинадцятикласники цікавилися проб­лемою працевлаштування, актуальними спеціальностями на ринку праці, а також чи зможуть випускники вузів реалізувати свої знання в рідному місті.

 

Під час бесіди старшо­клас­ники побували в ролі еконо­міс­тів. Дізналися про наповнення й використання міського бюджету, як вирішується в Ромнах питання економії енергоносіїв. Цікавилися ходом робіт з очищення річки Сули.

 

- Обов'язок кожного учня - добре навчатися, гордитися своєю державою, містом, вулицею, сім'єю, - мовив напри­кінці зустрічі Павло Помаран. - Якщо пам'ятати цю просту істину, легше знайти себе в сус­пільстві.

 

Світлана ФЕДЬКО, 

директор школи.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода

Вхід на Ромни. інфоОголошення