Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Здійснено перерахунки пенсій
Здійснено перерахунки пенсій
Вісті Роменщини
П'ятниця, 11 грудня 2009, 15:17      Ромни, Сумська область

На позачерговому засіданні 26 листопада уряд прийняв рішення, якими врегульовуються питання, пов'язані з прийняттям Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік". Перерахунки пенсій проведено з 1 листопада цього року. Вони виконані, виходячи з нового розміру прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втра­тили працездатність (з 1.11.2009 р. - 573 грн. за місяць) та з урахуванням рішень уряду щодо встановлення доплат до пенсій непрацюючим пенсіонерам у 2009 році. Зокрема, непрацюючим пенсіонерам, яким основний розмір пенсії (без урахування надбавок та доплат) було встановлено на рівні мінімального розміру (з 1 листопада - 572 грн. 40 коп.), мінімальний розмір пенсії, згідно з прийнятим законом, встановлюється на рівні 573 гривні. До цієї суми додається підвищення у розмірі 28 грн. 40 коп., встановлене рішенням уряду. Враховуючи це, розмір мінімальної пенсійної виплати непрацюючим пенсіонерам з 1 листопада складатиме 601 грн. 40 коп. на місяць.

 

Шахтарям, котрі відпрацювали на підземних роботах більше 15 років, мінімальний розмір пенсії встановлюється на рівні 1719 грн. за місяць (три розміри прожиткового мінімуму), а непрацюючі шахтарі одержуватимуть пенсії не нижче 1747 грн. 40 коп.

 

Пенсіонерам, яким основний розмір пенсії (без урахування надбавок та доплат) встановлено на рівні, що перевищує мінімальний, доплату за понаднормовий стаж обчислено, виходячи з нового розміру прожиткового мінімуму (573 грн.).

 

Розміри підвищень до пен­сій ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань, додаткових пенсій чорнобильцям, пенсій за особливі заслуги перед Україною, допомоги на догляд інвалідам, надбавки почесним донорам перераховано з урахуванням нових розмірів прожиткового мінімуму.

Виплату пенсій у нових розмірах та доплату після перерахунку за листопад 2009 р. буде проведено органами Пенсійного фонду України у грудні за визначеними для кожного пенсіонера датами.

 

Перерахунки здійснено в автоматизованому режимі, тому потреби звертатись до управлінь Пенсійного фонду немає. Фінансування виплати пенсій у грудні буде забезпечено у встановлені терміни та у повному обсязі.

 

За довідками можна звернутись в управління Пенсійного фонду України телефонами: в Роменському районі - 3-18-75, в м. Ромни - 5-17-02.

 

Управління Пенсійного фонду України

в Роменському районі

та в м. Ромни.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop37
konotop37