Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини На гачку в шахрая
На гачку в шахрая
Вісті Роменщини
Середа, 06 січня 2010, 14:38      Ромни, Сумська область

Наскільки безмежними можуть бути українська щирість, а також українське нахабство, розповідається в багатьох анекдотах. Один із них трапився і з учнями Роменського ВПУ.

 

Підприємливий студент 1991 р. н. попрохав у свого добродушного та співчутливого знайомого 1987 р. н. позичити грошей. Їх у приятеля не виявилося. Тоді юний шахрай "порадив" йому закласти свій ноутбук. Грошей (695 грн.), отриманих в ломбарді, вистачило ошуканцю, щоб добре погуляти в Сумах. Потім на позичені 750 грн. він таки викупив портативний комп'ютер. Але не повернув його власнику, лише пообіцяв це зробити, якщо той позичить ще 800 грн. А поки довірлива жертва діставала кошти, ще й виставив ноутбук на продаж в одному з міських магазинів за 2 тис. грн. Отримавши гроші, шахрай погасив свій борг у 750 грн., навіть не збираючись повертати цінну річ власнику.

 

Але це ще не кінець. Через місяць плутяга, зустрівшись зі старим ошуканим знайомим, дізнався, що той загубив мо­більний телефон вартістю 1400 грн. "Окрилений" кримінальним успіхом і не збираючись допомагати товаришу в біді, він "пообіцяв", що знайде пропажу... за винагороду в 1000 грн. Хлопець знову попався, й особистий рахунок злочинця поповнився додатковою шахрайською наживою.

 

Тільки після цього ошуканий студент подав заяву в мі­ліцію про зниклий ноутбук. подробиці щодо перепозичання та сумнівних "послуг" ви­пливли тільки під час слідства. Тут уже не до жартів - ст. 190 ч. 2 КК (повторне шахрайство). Для молодого злочинця це вже буде не перша судимість тільки за 2009 рік.

 

Наталія ВОЙТЕНКО, 

помічник начальника Роменського МВ ГУМВС України в Сумській області.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

"Наші"

Вхід на Ромни. інфоОголошення