Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Роздуми чемпіона
Роздуми чемпіона
Вісті Роменщини
Понеділок, 11 січня 2010, 20:44      Ромни, Сумська область

Людину в суспільстві оцінюють за тим позитивним, що вона приносить громаді. Своє життя я присвятив захисту спортивної честі рідної країни: спочатку славетного Радянського Союзу, а пізніше - України.

 

На сторінках "Вістей Роменщини" в своїх  численних інтерв'ю щиро говорив: коли в далекому 1981 році приїхав  у це місто, відразу відчув його особливу енергетичну ауру, яка заряджала  на перемоги. І зрозумів, що зумію  підкорити всі спортивні вершини.

 

Тренування, змагання - це було моєю професією. Всі  ці роки я був не один. Мені допомагали керівники взуттєвої фабрики, ВПУ  № 14, ФК

"Електрон" та інші.

 

Живучи  в цьому маленькому містечку, здобув звання майстра спорту міжнародного класу, виграв Кубок СРСР з метання  списа і став чемпіоном найбільшої держави. Шість років був членом збірної СРСР і захищав честь  країни рад разом із колегами з Ленінграда, Москви, Києва та інших міст.

 

З 1986 по 2009 рік був рекордсменом України  у найдревнішому виді спорту - метанні  списа. 18 разів ставав чемпіоном  і призером чемпіонатів України, підкреслюю, в абсолютній першості. У 42 роки останній раз виграв чемпіонат  України. Нині є багаторазовим чемпіоном  світу, Європи, Олімпійських ігор серед  ветеранів. Неодноразово встановлював світові рекорди у віковій  групі 45 та 50 років. Тож дуже приємно  читати про свої здобутки в різних часописах, знати, що є прикладом  для підростаючих поколінь спортсменів. Значить, мені вдалося залишити яскравий слід в історії спорту Ромен.

 

Не вважаю себе героєм чи улюбленцем долі, але  я - щаслива людина, у якої вдалося  життя. Щасливий, бо жив  і тренувався на священній роменській землі. Саме тут я познайомився з депутатом  Верховної Ради В.Р. Марченком. Тут  я вступив у Прогресивну Соціалістичну Партію України, лідером якої є геніальний учений, політик, людина з надзвичайною силою духу - Наталія Вітренко. Саме їй, беззаперечному лідеру нації, я присвячував свої перемоги в спорті.

 

Захищати  країну, в якій народився і жив, від розрухи і сваволі - моє  головне кредо. Саме тому в 1997 р. вступив  у ПСПУ. Нині здаються смішними і  не вартими уваги події 2005 р., коли мене відкликали зі складу депутатів  міської ради за виступ на з'їзді депутатів  усіх рівнів у м. Сєверодонецьку. Мої слова на тому зібранні, до речі, виявилися пророчими.

 

Саме роменська  земля захистила мене під час  акції при спробі захоплення Свято-Духівського храму, коли я дивом залишився живим, дала сили провести акцію під час приїзду в місто Юрія Луценка, боротися проти героїзації посібників фашизму, демонтажу пам'ятника, перейменування вулиць… Вона і зараз дає наснагу жити, коли через сумнівну, на моє тверде переконання, експертизу понад рік знаходжуся на підписці про невиїзд. Через це я пропустив чемпіонат світу в Філадельфії та Олімпійські ігри в Австралії, будучи фаворитом цих змагань. Гірко на душі, але вірю, що правда рано чи пізно восторжествує і фальсифікатори-корупціонери будуть покарані. На жаль, медалі 2009 р. мені це не поверне.

 

25 років  розводжу голубів, збираючи унікальну  колекцію птахів з Америки,  Австралії, Африки… Сьогодні судом заборонено мені це робити. Я з таким рішенням не згоден, бо голуби для мене не лише символ миру, а й символ вірності землі, на якій народився.

 

Я повен  сил та енергії, маю величезний досвід виступів на змаганнях найвищих рівнів. І хочу передати знання та вміння юним роменцям. На жаль, мені не дають можливості це зробити. Проте я оптиміст, не тримаю зла ні на кого, вірю, що ситуація зміниться, прийде нова влада і я  зможу себе проявити не лише в спорті, а й в інших сферах життя. А  сьогодні на сторінках ще раз вклоняюся  землі, що дала мені можливість реалізуватися  себе в спорті.

 

Сергій  ГАВРАСЬ. 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка

Вхід на Ромни. інфо



Оголошення