Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Епідемію стримали, автошляхи розчистили
Епідемію стримали, автошляхи розчистили
Вісті Роменщини
Вівторок, 26 січня 2010, 13:24      Ромни, Сумська область

"Завдяки своєчасній реакції влади вдалося запобігти поширенню епідемії грипу в навчальних закладах області", - зазначив заступник голови облдерж­адміністрації Олег Медуниця. За його словами, в області працюють всі дошкільні навчальні заклади, вищі навчальні заклади, професійно-технічні училища. Були закриті на карантин лише деякі навчальні заклади І-ІІІ ступенів. Так, у зв'язку із підвищенням рівня захворюваності учнів було призупинено навчання в загальноосвітніх школах Сум, деяких школах Конотопа, Ромен, Шостки, Білопільського, Липоводолинського, Недригайлівського, Сумського районів.

 

Дорожники області забезпечили проїзд усіх видів транспорту в складних погодних умовах. За рахунок ентузіазму працівників дорожньої галузі вдалося в період першої хвилі снігопадів з 10 по 13 грудня та другої хвилі з 18 по 21 грудня утримати ста­більну ситуацію, зазначив начальник служби автомобільних доріг області Анатолій Вербовик. На Сумщині був забезпечений проїзд усіх видів транспорту основними напрямками доріг загального користування.

 

На 5 січня всі основні дороги області розчищено. Насамперед було прибрано складні ділянки, підйоми та спуски, головні магістралі, якими рухається громадський транспорт.

 

За словами начальника служби автомобільних доріг у Сумській області Анатолія Вербовика, для боротьби з негодою було задіяно 272 одиниці спеці­альної техніки та близько 700 працівників комунальних служб. Незважаючи на святкові дні, люди працювали цілодобово.

 

Як повідомив начальник служби, ще за минулий рік держава винна шляховикам області 27 млн. грн., з яких 7 мільйонів - на експлуатацію та утримання доріг взимку. Однак, незважаючи на проблеми з фінансуванням та нестачу паливно-мастильних матеріалів, на Сумщині порівняно з іншими регіонами України вдалося своєчасно ліквідувати наслідки снігопаду. Тож ніде по області рух не припинявся і всі дороги мали проїзд.

 

За матеріалами

прес-служби ОДА.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода

Вхід на Ромни. інфоОголошення