Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Опівнічний хуліган
Опівнічний хуліган
Вісті Роменщини
Четвер, 28 січня 2010, 15:48      Ромни, Сумська область

Відродження українських традицій, на жаль, навіть для незаангажованого молодого поколін­ня інколи чомусь перетворюється у релігійні свята на п'яний дебош. Так, різдвяний уїк-енд для роменця 1986 р.н. став приводом добре погуляти з друзями в одному із сіл Роменського району.

 

З п'яного лепету "співбутильників" міський гість нібито дізнався, що одна з місцевих мешканок залюбки приймає нічних гостей, і вирішив навідатися до путани. З ним почвалав і товариш. У пошуках кубла розпусти близько опівночі роменець ломився в домівку жительки села 1976 р.н., нецензурно погрожував їй та її доньці-школярці, навіть вибив вікно, неабияк перелякавши їх. Товариш, напевно, вирішивши влаштувати собі виставу, спокійно спостерігав за діями дебошира. Баламут, у свою чергу, все-таки зрозумів, що помилився... й за півгодини вимагав інтимних послуг уже біля сусіднього будинку, де взагалі мешкає чоловік 1977 р.н. І тут - розбите скло, погрози.

 

Нічні пригоди для молодого чоловіка й батька завершаться не тільки сімейними негараздами. Йому, безперечно, "світить" ще й умовний термін покарання. Що ж, знущання над традиціями пращурів обертається ще й не таким лихом.

 

Наталія ВОЙТЕНКО,

помічник начальника Роменського МВ ГУМВС України в Сумській області.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка

Вхід на Ромни. інфоОголошення