Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Водохреще омиває тіло й душу
Водохреще омиває тіло й душу
Вісті Роменщини
Четвер, 28 січня 2010, 15:51      Ромни, Сумська область

Незважаючи на те, що зима порадувала справжніми хрещенськими морозами, пірнути за давньою традицією у крижану освячену воду наважилося немало людей. А відвідати святкові богослужіння на морозі, що проходять на свято Хрещення Господнього поблизу водойм, прагнув кожен християнин.

 

Православне свя­то Водохреще в Україні вже набуло ознак державного. Не випадково деякі державні мужі прагнуть обов'язково зануритися в крижану купель цього дня. Міський голова Павло Помаран не зрадив традиціям, омившись у льодяній йорданській воді на ставку поблизу ЗАТ "СБК". Його приклад наслідувало чимало роменців.

 

Обряд про­вів благочинний церков Роменського району УПЦ КП  Ігор Мурий. Працівники за­воду, започаткувавши таку традицію, з року в рік намагаються її підтримувати, й тому відповідно обладнують місце купелі.

 

На Сулі освятили воду настоятелі Всіх­святської та Вознесенської церков Дмитро Долгий та Іван Кавчак. Надали допомогу в організації дійства та організували чергування водолазів на випадок виникнення надзвичайної ситуації фахівці 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС.

 

До води під товстим шаром льоду на Богоявлення (свято називають і так), безперечно, дісталися в багатьох ку­точ­ках краю, підтримуючи та свято шануючи віру пращурів.

 

Денис МЯГКОВИЧ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop4
konotop4

Вхід на Ромни. інфоОголошення