Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини З теплом та добром
З теплом та добром
Вісті Роменщини
Середа, 03 лютого 2010, 11:15      Ромни, Сумська область

Околиця села Басівка ще ні­коли не бачила такого зібрання людей. Прийшли сюди не тільки дорослі, а й навіть старенькі та діти. Вітерець, добряче приправлений морозом, розгулявся не на жарт, аж до кісток пробирав. Та, незважаючи на холод, у людей добрий настрій, привітні посмішки на обличчях, бо є чим зігрітися: в село, нарешті, при­йшло довгоочікуване голубе паливо.

 

Сільський голова Я.П. Биченко відкриває урочистості, надає слово голові районної державної адміністрації П.М. Кривогузу:

 

- Труд селян важкий, виснажливий, - сказав Петро Микола­йович. - тому вдвічі приємно, що газ, який прийшов у село, дасть людям полегкість, покращить побутові умови.

 

Незважаючи на нестачу бю­джетних коштів, райдержадміністрація на потреби газифікації сіл їх вишукує. Коли виникла проблема з виділенням вашій сільській раді 100 тис. грн. (казначейство заблокувало рахунок на 600 тис. грн.), то вирішили перепозичити. Ке­рівники підпри­ємств О.І. Саєнко (ТОВ "Ромен­ський завод продтоварів) та О.В. Загурський (ВАТ "Біловодський КХП") пішли назустріч. Жителі села, скоротивши до мінімуму сімейні бюджети, теж вклали свої кошти у газифікацію. І вже у 78 оселях спалахне голубий вогник. Природне паливо надійде також у сільську раду та медичну амбулаторію. На черзі - газифікація інших населених пунктів. Ві­таю вас із сьогоднішньою приєм­ною подією. Бажаю здоров'я, щас­тя, успіхів.

 

- Газифікація сіл продовжується, - відзначив у своєму виступі голова районної ради О.В. Біловол. - лише за три роки в хатах сіл Хмелів, Сененкове, Гаї, Заклимок, Велика Бутівка спалахнув голубий вогник, а за п'ять років змонтовано 220 кілометрів газопроводів. До цього доклали старань працівники ТОВ "Ромнигазбуд" (І.Г. Батій), Роменського управління з експлуатації газового господарства (М.П. Сидоренко), ТОВ "Газсантехмонтаж" з Конотопа (Т.А. Гурова). Спасибі їм за це. Отож газопровід у районі хоч і не такими темпами, як хотілося б, але продовжує будуватися. Отак поступово відбудеться й Україна. Вітаю вас зі святом тепла і добра.

 

Зі словами подяки до всіх причетних до прокладення газопроводу звернувся житель села А.І. Галак.

 

- Немає нічого гіршого, як чекати та доганяти, - сказав Анатолій Іванович. - за десятиріччя почули стільки невиконаних обі­цянок, що зовсім зневірилися. Однак коли запалили факел у Хмелові, знову з'явилася надія. І от сьогодні газ став реальністю в с. Басівка. Що можна сказати? Велике спасибі висловлюю від імені жителів будівельникам газової "магістралі", районній владі за те, що виділила кошти та допомогла організаційними роботами. Члени кооперативу, кидаючи дома печене й варене, виходили загортати траншеї, вирубувати кущі. Та найбільше сил і старань доклав голова кооперативу В.В. Холод. Добре попрацювали всі, тому й маємо результат.

 

Наступає найурочистіша мить. Факел запалюють голова районної державної адміністрації П.М. Кривогуз, голова районної ради О.В. Біловол, начальник управління з експлуатації газового господарства М.П. Сидоренко, голова кооперативу "Басівка-газ" В.В. Холод.

 

Яскравою квіткою палахкотить полум'я. У холодному зимовому повітрі по-особливому відчувається його тепло. Зігріває це чарівне паливо й оселі.

 

Микола ГНАТЕНКО.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop12
konotop12

Вхід на Ромни. інфоОголошення