Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Несмачна горілка
Несмачна горілка
Вісті Роменщини
П'ятниця, 05 лютого 2010, 08:10      Ромни, Сумська область

На жаль, з подорожчанням спиртного зловживати ним хронічні алкоголіки не перестали. Крім того, горілка притупляє навіть негативні риси характеру, наприклад скупість, і щиросердний п'яничка, незважаючи на вартість "зеленого змія", із задоволенням частує навіть незнайомих випивох.

 

Такі дії та ще й у стані афекту підвищують ризик скоєння злочинів різної тяжкості. Цей факт черговий раз підтвердили "пригоди" роменця 1991 р.н., щойно звільненого умовно-достроково з місць позбавлення волі.

 

Друга судимість (два роки) за вчинення крадіжок так нічому його й не навчила. Вже через місяць перебування на свободі добре напідпитку близько 21.00 год. він запропонував випити знайомим бомжам. Самогонку придбали неподалік і продегустували біля міської ялинки. Присмак оковитої чомусь здався не таким, як завжди. "Щось підмішано", - вирішили вони й близько 23.00. год. повернулися на "точку", щоб з'ясувати стосунки з самогонницею. Та вдома нікого не за­стали. Полаятися не було з ким, але згубна звичка вимагала виплеснути енергію хмільного чаду. Вирішили помститися іншим способом, а заодно й поживитися чужим добром. П'яні товариші розбили шибку, залізли в домівку, ввімкнули світло, шукаючи цінне. За­брали мобільний телефон і горілку, телевізор просто не про­ліз у вікно. З місця, де допивали вогненну воду, розійшлися тільки під ранок.

 

Злочинців видали банальні відбитки пальців. Проте потерпіла заявила і про викрадені 2700 грн., про які роменець нібито "забув", а можливо, його ошукав співучасник злочину. Рецидивіста арештували, йому загрожує від 3 до 6 років по­збавлення волі.

 

З порочного кола нелегко вибратися. Крім того, найчастіше жертва злочину належить до оточення злочинця. Тому варто дуже ретельно обирати і сферу діяльності, особливо в даному випадку, і партнерів з клієнтами,.. а також товаришів по чарці.

 

Під час слідства з'ясувалися обставини ще одного злочину, скоєного затриманим за такий короткий проміжок часу. Під­робляючи розповсюдженням агітаційних матеріалів, злодій познайомився з підігрітим алкоголем небайдужим до полі­тичних питань мешканцем ра­йону. Обмін думками продовжили за чаркою. Щирий зна­йомий захмелів ще більше, задрімав, упустив гаманець. Цим скористався злочинець. Грошей у довірливого чоловіка залишилося небагато, та вкрадене доповнив мобільник, без труда добутий з розкритої кишені.

 

Наталія ВОЙТЕНКО, 

помічник начальника Роменського МВ ГУМВС України в Сумській області.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення