Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Енергоносії, травматизм і вибори
Енергоносії, травматизм і вибори
Вісті Роменщини
Понеділок, 08 лютого 2010, 08:42      Ромни, Сумська область

На апаратній нараді, яку вів міський голова Павло Помаран, мова зайшла про якість природного газу, що отримують як громадяни, так і підприємства, організації.

 

Начальник управління з екс­плуатації газового господарства Михайло Сидоренко наголосив, що зі скаргами чи претензіями в управляння ніхто не звертався. до того ж роменці користуються місцевим, так званим попутним газом, а не російським, і наше блакитне паливо калорійніше десь на 25%. Причини низької температури в приміщеннях, на його думку, можуть критися у недостатній потужності котлів чи неправильному монтажу систем опалення.

 

Представник КП "Ромникомунтепло" зазначив, що, за їх даними, в отримуваному енергоносії багато вологи.

 

Щоб розставити крапки над "і", міський голова доручив головному управлінню міського господарства вивчити, наскільки цей та інші фактори впливають на витрати газу при опаленні, в тому числі й склад блакитного палива.

 

На нараді заслухано начальника управління праці та соціального захисту населення Юрія Скибу щодо забезпечення сприятливих умов для життєдіяльності роменців із фізичними вадами. начальник відділу у справах сім'ї і молоді Олена Кревсун звітувала про реалізацію стратегії демографічного розвитку.

 

Заступник головлікаря ЦРЛ Лариса Жидкова проінформувала про рівень травматизму з початку року: тридцять п'ять випадків і найбільше - переломи передпліччя. Явище загалом традиційне для зими, особливо під час ожеледиці.

 

Також обговорено стан підготовки до другого туру виборів глави держави, дотримання температурного режиму в навчальних і дошкільних закладах (в деяких класах фахівцями санепідемстанції зафіксована температура 12-16°С).

 

Павло КЛЮЧНИК.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

48
48

Вхід на Ромни. інфоОголошення