Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини «Чума» прогресує
«Чума» прогресує
Вісті Роменщини
Вівторок, 09 лютого 2010, 08:51      Ромни, Сумська область

Виконання загальнодержавної програми з профілактики ВІЛ-інфекції на 2009-2013 роки проаналізували на черговій оперативній нараді, яку провів міський голова П.І. Помаран.

 

Незважаючи на великий обсяг інформативних заходів, розрахованих передусім на молодіжну групу ризику, статистика свідчить про ріст захворюваності на найнебезпечнішу в світі хворобу, зокрема і в Ромнах. Головний лікар райСЕС М.Г. Бойко підкреслив, що поширенішим за ін'єкційний став статевий шлях зараження. Завідуюча поліклінікою ЦРЛ Н.А. Охонченко поінформувала, що на обліку знаходиться 13 ВІЛ-інфікованих, а також 16 дітей, народжених від інфікованих матерів, 8 з них знято з обліку.

 

З огляду на те, що виконання програми не забезпечує позитивних результатів, міський голова доручив протягом двох тижнів підготувати пропозиції з її доопрацювання.

 

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop66
konotop66

Вхід на Ромни. інфоОголошення