Ромны. Romny. Ромни. інфо

Права на мопед
Вісті Роменщини
П'ятниця, 19 лютого 2010, 09:16      Ромни, Сумська область

29 грудня 2009 р. набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 23.12.2009 р. № 1371 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України", якою внесено зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, за­твердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 травня 1993 року № 340, та Порядку підготовки, перепідготовки і під­вищення кваліфікації водіїв тран­спортних засобів, затвер­дженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року № 487, а також викладено в новій редакції Порядок державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року № 1388.

 

Зазначеною постановою з 1 січня 2010 року запроваджується державна реєстрація мопедів.

 

Проведення першої державної реєстрації мопедів, придбаних до набрання чинності Порядку, документи про правомірність придбання яких у власників від­сутні, проводитиметься до 1.07. 2010 р. без надання таких документів на підставі ґрунтовних висновків, затверджених керівництвом УДАІ, після проведення перевірки законності придбання цих транспортних засобів.

 

На зареєстровані мопеди видаватимуться тимчасові реє­страційні талони з безстроковим терміном дії та номерні знаки, які передбачені чинним державним стандартом для цієї категорії транспортних засобів.

 

Вартість реєстрації мопедів включатиме: вартість тимчасового реєстраційного талона, номерного знака, послуг за огляд транспортного засобу та оформ­лення реєстраційних документів.

 

Микола ДУДКА, 

начальник Роменського ВРЕР УДАІ ГУМВС України

в Сумській області,

майор міліції.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop62
konotop62

Вхід на Ромни. інфоОголошення