Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини У кайданах згубної пристрасті
У кайданах згубної пристрасті
Вісті Роменщини
П'ятниця, 26 лютого 2010, 10:39      Ромни, Сумська область

Найчастіше крадія штовхає на злочин бажання поживитися за чужий рахунок. Психологія давно виокремила й "професійну" хворобу потенційного злодія - клептоманію. Ще одна, набагато небезпечніша хвороба - наркоманія - додала до згубної колоди криміналу свої козирі.

 

Роменські правоохоронці затримали раніше судимого наркомана 1984 р.н. Молодий чоловік відбував покарання "за профілем" кілька років тому. Цього разу його затримали за підозрою у крадіжці. Мешканець міста Ромни повідомив про те, що невідомий зловмисник, зламавши вхідні двері, проник у його будинок, звідки викрав болгарку (300 грн.). Характер злочину (забрали лише один, але дорогий предмет) допоміг оперативникам.

 

Не стало винятком те, що затриманий відразу в усьому зізнався. Як правило, наркомани зі стажем - це люди зі слабкою психікою й, на жаль, їх не цікавить навіть власна доля. Вони самі на собі ставлять хрест. У даному випадку пристрасть, напевно, виникла ще змалку - батько затриманого теж відбуває покарання за смертельну звичку.

 

Зізнавшись в одному, хлопець не вагаючись розповів і про інші кримінальні "епізоди". Гроші йому потрібні були для того, щоб роздобути дозу. Діставав їх у кафе на вул. Соборній - зламав ломом двері, виніс плазмовий телевізор, у ларьку на вул. Горького - вибивши цеглиною скло, викрав болгарку і дриль, у будинку на вул. Маяковського розбив молотком скло, виніс з квартири телевізор і DVD-програвач, на базарі викрав з автомобіля два мобільні телефони. На даний час він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання й продовжує давати показання... у періоди між "ломками".

 

Наталія ВОЙТЕНКО, 

помічник начальника Роменського МВ ГУ МВС України

в Сумській області.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення