Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Майже наполовину
Майже наполовину
Вісті Роменщини
П'ятниця, 26 лютого 2010, 10:45      Ромни, Сумська область

На Сумщині у 2009 році кількість нещасних випадків на виробництві скоротилася більш ніж на 42%.

9 лютого відбулося засідання розширеної ради територіального управління Держгірпромнагляду по Сумській області, на якому йшлося про стан промислової безпеки та охорони праці в регі­оні, а також підбивалися підсумки роботи теруправління за 2009 рік.

 

Аналіз стану промислової безпеки вкотре засвідчив, що на Сумщині зберігається тенденція зменшення рівня виробничого травматизму. У порівнянні з 2008 роком, коли кількість травмувань на робочому місці налічувала 481 нещасний випадок, у минулому році ця цифра зменшилася на 200 і становить 281 випадок. Рівень смертельного травматизму також є найнижчим за останній час. Минулого року було зафіксовано 12 трагедій, пов'язаних із загибеллю працівників. Порівнюючи цю цифру з позаминулорічним показником (тоді на виробництві загинуло 17 осіб), маємо зменшення більш ніж на 29%.

 

Найбільший рівень смертельного травматизму спостерігається в АПК, де загинуло 4 робітники, а також у будівництві - 3 трагедії. Серед міст обласного підпорядкування і адміністративних районів за рівнем нещасних випадків зі смертельними наслідками прикрим лідером залишається обласний центр - 6 випадків, слідом за ним йде Сумський район - 3. По одному нещасному випадку із смертельним наслідком мають у своєму пасиві Буринський, Шосткинський та Охтирський райони.

 

Протягом 2009 року при здійсненні наглядової роботи перевірками було охоплено 1250 підприємств та організацій області. Виявлено 21433 порушення законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. Призупинено роботу 2066 виробничих дільниць, об'єктів, обладнання, що становили загрозу життю та здоров'ю працюючих. За виявлені порушення накладено штрафи на загальну суму близько 102,9 тис. грн. До органів прокуратури направлено 27 подань щодо притягнення посадових осіб до відповідальності за порушення законів про охорону праці.

У роботі розширеної ради взяли участь керівники Держгірпромнагляду, обласної державної адміністрації, обласної ради профспілок, обласної організації роботодавців, обласної прокуратури, начальники обласних управлінь, керівники підприємств та ін.

 

Прес-служба

територіального управління

 Держгірпромнагляду

по Сумській області.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

41
41