Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Ціна необережності – життя
Ціна необережності – життя
Вісті Роменщини
Вівторок, 02 березня 2010, 09:51      Ромни, Сумська область

У нинішньому році Роменським ра­йонним відділом головного управління МНС України в Сумській області зареєстровано 16 пожеж. У вогні загинули 2 особи. Занепокоєння викликає той факт, що найбільше загорянь трапилося у житловому секторі.

 

Так, 17.02.2010 р. о 16 год. 32 хв. виникла пожежа в квартирі житлового будинку  гр. А., що в м. Ромни на вул. Горького. Вогнем пошкоджено коридор квартири. Причина - необережність під час паління гр. А. Під час пожежі він отримав опіки, несумісні з життям.

 

13 лютого о 12 год. 25 хв. виникла пожежа в літній кухні гр. С., мешканця с. Заруддя. Вогнем знищено будівлю. Під час гасіння пожежі виявлено тіло господаря без ознак життя.  Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі опалення.

 

Ці трагічні випадки ще раз підтвер­джують відому істину: не можна нехтувати правилами пожежної безпеки, самовпевнено вважати, що зі мною цього не станеться і мене пожежа не торкнеться. Це хибні думки. Вогонь не питає дозволу, аби зробити свою чорну справу.

 

Щоб запобігти пожежі, просимо вас: не залишайте дітей, особливо малолітніх, без догляду, не використовуйте для розпалення пічок легкозаймисті речовини, не експлуатуйте печі, що мають тріщини, не залишайте без нагляду ввімкненні в електромережу нагрівальні прилади, телевізори, радіоприймачі, вимикайте електро­прилади перед виходом з дому, не використовуйте саморобні електрообігрівачі, не перевантажуйте електромережу.

 

Знання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути загорання, а знання першочергових дій у разі виникнення пожежі збереже життя та здоров'я.

 

Ще раз наголошуємо: під час пожеж внаслідок куріння в нетверезому стані гине найбільша кількість людей!

 

Людина - єдина істота, наділена розумом, і, водночас, єдина істота, яка свідомо наражає себе на небезпеку, не замислю­ючись про можливі навіть смертельні наслідки.

 

Державний пожежний нагляд

Роменського районного відділу

ГУ МНС України в Сумській області.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop28
konotop28

Вхід на Ромни. інфоОголошення