Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Ні пройти, ні проїхати
Ні пройти, ні проїхати
Вісті Роменщини
Вівторок, 02 березня 2010, 09:56      Ромни, Сумська область

Цьогорічна зима нагадала про себе повною мірою. Снігові замети на внутрішньорайонних шляхах сягали часом півтора метра. Такі "бархани" хіба що перелетіти можна. Більшість населених пунктів залишилися без продовольства, пошти. Не в змозі подолати такі перешкоди на проїжджих частинах і пожежна техніка, і швидка медична допомога.

 

Щоб вийти з даної ситуації, в райдержадміністрації був створений оперативний штаб. Його голова, очільник рай­держ­адміністрації Петро Кривогуз, щодня проводив засідання, на яких підбивалися під­сумки роботи аварійних дорожніх бригад стосовно розчищення снігу та "визволення" віддалених сіл. Велику роботу в цьому плані виконали праців­ники філії "Роменський райавтодор" (І.О. Туник), ФГ "Урожай" (М.І. Шевченко), ДГ "Агрофірма "Надія" (П.О. Черненко), СЗАТ ім. Тельмана (М.М. Яременко), СЗАТ ім. Щорса (О.В. Іващенко), приватний підприємець П.В. Яровенков.

 

Зрозуміло, що не обійшлося й без допомоги військовиків 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України (С.В. Біляєв). Інженерна техніка на базі танка Т-72 розчистила від снігових заметів дороги до сіл Ненадіївка, Салогубівка, Гришине, Королівщина, Артюхівка, Лесківщина. Під час цієї операції відзначилися фахівці служби цивільного захисту О.М. Пташок, В.В. Петренко, В.А. Яковенко.

 

І все ж заспокоюватися передчасно. Попереду льодохід, повінь…

 

Володимир КУРІПКО, 

начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

4
4

Вхід на Ромни. інфоОголошення