Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Оновили автопарк
Оновили автопарк
Вісті Роменщини
П'ятниця, 19 березня 2010, 13:39      Ромни, Сумська область

Новий пожежний автомобіль першої допомоги (АППД-2) на базі ГАЗ-33104 "Валдай" отримали рятувальники дислокованого у нашому місті 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС.

 Автівка багатофункціональна, її устаткування дозволяє рятувати людей на пожежах, після ДТП, у випадку руйнування будівель тощо. Машина обладнана трьома незалежними двигунами: перший - для їзди, другий - виконує функцію міні-електростанції, що виробляє струм для потужного освітлення (5 кВт), третій - забезпечує роботу насоса і здатний "викидати" струмінь води під тиском до 20 атмосфер. Крім цього, незначні габарити додають йому маневреності, що у комплексі з вищеперерахованими характеристиками дозволяє вийти на якісно новий рівень рятувальних робіт.

Валерій ШОКУТЬКО,

помічник начальника 2-го СРЦШР МНС.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop69
konotop69

Вхід на Ромни. інфоОголошення