Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Лісові нападники
Лісові нападники
Вісті Роменщини
Понеділок, 26 квітня 2010, 08:11      Ромни, Сумська область

У теплу пору року, перебуваючи на природі, всі ми наражаємось на небезпеку нападу кліщів. Ці дрібні комахи є переносниками багатьох інфекційних хвороб, у тому числі й кліщового борреліозу (хвороби Дайма).

 

Зараження відбувається при укусі інфікованим кліщем. Перебіг недуги різноманітний. На першому етапі (до місяця) основною ознакою хвороби є почервоніння шкіри в місці укусу, що поступово збіль­шується, незначний біль, свербіння. Часто підвищується температура тіла, виникають нездужання, м'язові болі.

 

Якщо вчасно не провести лікування, захворювання триває роками, уражає суглоби, нервову та серцево-судинну сис­теми. Основним засобом лі­кування на всіх етапах є антибіотикотерапія. У випадку присмоктування кліща його потрібно негайно видалити, місце укусу обробити йодом і негайно звернутись до лікаря.

 

Тетяна СТАХІВ, 

лікар-інфекціоніст.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

"Наші"

Вхід на Ромни. інфоОголошення