Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Прибирали в місті, селах, у лісах
Прибирали в місті, селах, у лісах
Вісті Роменщини
Вівторок, 11 травня 2010, 08:10      Ромни, Сумська область

Погожа суботня днина посприяла проведенню всеукра­їнського суботника, ініційованого Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим. Мешканці Роменщини об'єдналися з мільйонами українців у акції з благоустрою довкілля, щоб належно зустріти День Перемоги.

 

Колективи підприємств, установ та організацій прибирали на прилеглих територіях, у парках, лісосмугах, місцях масового відпочинку. Для роменців це далеко не одноразова акція. Щойно зійшов сніг, жителі міста і району щотижня у проголошені "чистими" четверги виходили на толоки.

На суботник у Ромнах ви­йшло близько трьох тисяч жителів. Працівники виконкому облаштовували парк культури та відпочинку, а також парк на вул. Силенка попід Сулою. Там же трудився відділ освіти міськвиконкому. У парку на вул. Конотопській прибирали співробітники головного управління міського господарст­ва. Колектив управління праці та соціального захисту населення працював на вул. Маяковського. Працівники міськрайонного центру зайнятості населення вигрібали звалища на вул. Комарова, управління Пен­­сійного фонду України в м. Ромни - упорядковували вул. Гетьмана Мазепи, учні коледжів КНЕУ і СНАУ, ЗОШ № 11 - вул. Горького.

Великий обсяг робіт виконали колективи ЗОШ № 7 - на міському пляжі, № 5 - на вул. Прокопенка. Комунальники КП "Житло-експлуатація" частково лік­відували сти­хійне сміттє­зва­лище на вул. Кор­жів­­ській (Муховець). Поряд працювали їх колеги з КП "Ромникомунтепло". Аналогічні заходи провів комбінат комунальних підприємств на вул. Щорса. І хоча роботи залишилося ще чимало, лише за один день у Ромнах не стало семи стихійних звалищ.

Працівники райдержадміні­страції розчищали придорожні вітрозахисні лісосмуги, розгрібали звалища серед лісу, який щойно прокинувся після зимового сну.

Мешканці сільрад масово взялися за благоустрій населених пунктів. На суботнику жителям Хмелівської та Погожокриницької сільрад допомагали працівники райдержад­мі­ні­страції - висаджували дерева, ліквідовували хащі, упорядковували клумби та парки.

Під час екологічних заходів від­значилися масовістю й обсягами робіт Пустовійтівська, Бобрицька та Анастасівська сільради. Бобрицькі школярі висадили близько тисячі дерев.

Микола СОТ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

1
1